UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

16 листопада 2018 року відбувся семінар-практикум “Використання новітніх технологій у роботі з інформаційними ресурсами” для працівників НТБ на базі Державної наукової архітектурно-будівельної бібліотеки імені В. Г. Заболотного. Заступник директора Світла Наталія Віталіївна ознайомила присутніх з численними креативними проектами, що втілювала у життя книгозбірня, визначила тенденції подальшого її розвитку, а фахівці – з впровадженням і використанням сучасних інформаційно-комунікативних технологій, з їх можливостями щодо розкриття бібліотечно-інформаційних продуктів і послуг як для постійних відвідувачів, так і для віддалених користувачів. Мова велась про інформаційні ресурси власної генерації, про зацікавленість пересічних громадян України і іноземців унікальним фондом та чисельними перлинами в ньому (хронологічний відлік – з 1551 р.).

Під час відвідування скарбниці знань пригадалась ініціатива ДНАББ імені В. Г. Заболотного щодо проведення Всеукраїнської бібліотечної акції «Кожній бібліотеці – сучасну будівлю», співорганізатором якої стала також ДНТБ України. Результатом акції, спрямованої на створення позитивної громадської думки щодо пріоритетності спорудження сучасних бібліотечних будівель, стало, перш за все, видання довідника про бібліотечні будівлі України. Ще більш вагомим результатом стало створення сучасного бібліотечного простору у новій споруді головної бібліотеки архітектурно-будівельній галузі. Клімат-контроль у документному фонді, арт-простір з фотороботами, картинна галерея, ігрова кімната для дітей, кімната для чаювання відвідувачів, місце для відпочинку працівників – далеко не повний перелік новацій і зручностей, які наочно побачили працівники НТБ у цій бібліотеці.

ДНТБ України, як методичний центр мережі НТБ різного відомчого підпорядкування, виразила разом з учасниками заходу слова подяки усьому колективу ДНАББ імені В. Г. Заболотного, її керівникові і натхненнику Галині Анатоліївні Войцехівській за теплий прийом та висловила сподівання на подальшу плідну співпрацю.

» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл