UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

Вітаємо з 50-річчям


9 листопада 2018 року кафедра інформаційних технологій факультету інформаційної політики і кібербезпеки Київського національного університету культури і мистецтв (КНУКіМ) відзначила своє 50-річчя!

На святі були присутні викладачі, випускники та студенти університету культури, в тому числі представники Державної науково-технічної бібліотеки України, які навчалися в цьому закладі.
Із ювілеєм кафедру інформаційних технологій привітали ректор Михайло Поплавський, декан факультету інформаційної політики і кібербезпеки Валерій Кушнарьов, проректор з навчальної роботи Анатолій Гуменчук та ін.
Випускники різних років, нині провідні фахівці-практики, висловили щиру подяку кафедрі за «путівку в життя», пригадали улюблених викладачів та побажали студентам насолоджуватись найкращими роками у їхньому житті і цінувати унікальні знання, які вони отримують в університеті культури.
Надзвичайно теплим було поздоровлення завідувача Кафедри інформаційних технологій Тетяни Новальської, яка назвала цю подію масштабною зустріччю поколінь, подякувала присутнім за те, що завітали на це свято, а також відзначила важливу роль викладачів кафедри, які передають свій досвід та знання майбутнім поколінням і докладають зусилля щодо розвитку потужного науково-дослідного центру на кафедрі.
Наприкінці святкування гості обмінювались яскравими враженнями від зустрічі, спілкувались із колишніми одногрупниками і викладачами та робили пам’ятні фото на згадку.

» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл