UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

Школа досвіду "Сучасна бібліотека: традиції та новації"


19 жовтня 2018р. відбулася школа досвіду "Сучасна бібліотека: традиції та новації". Працівники мережі НТБ України різного відомчого підпорядкування ознайомилися з використанням сучасних інформаційних технологій у професійній діяльності бібліотеки Національного університету фізичного виховання і спорту України.
Бібліотека – найбільша у профільній галузі в Україні. Основним у її роботі було і залишається якісне комплектування унікального документного фонду вітчизняної та іноземної літератури зі спорту, фізичного виховання, спортивної медицини, фізичної реабілітації, педагогіки, психології та інших дисциплін.
Локальна комп’ютерна мережа охоплює всі підрозділи бібліотеки, переважна більшість виробничих процесів автоматизовані завдяки впровадженню професійної програми "УФД/Бібліотека".
Особливістю сучасної бібліотеки є значний рівень її технічного оснащення, що забезпечує розкриття її потенціалу, сприяє інтеграції її ресурсів у систему контент-орієнтованих сервісів через створення репозитарію електронних видань та повнотекстових документів за допомогою оцифрування їх паперових оригіналів.
Розгалужена система обслуговування користувачів включає два абонементи видачі літератури, зал іноземної літератури та дисертаційний зал, читальний зал на 120 місць та 17 робочих місць в інформаційному комп’ютерному центрі (Електронній бібліотеці).
Професорсько-викладацький склад університету, його студенти відчувають позитивний вплив діяльності бібліотеки на їх освітній рівень на якість наукових досліджень. Трансформований бібліотечний простір сприяє ефективній комфортній роботі відвідувачів.
Школа досвіду - 2018 збагатила бібліотекарів новими знаннями і практичними напрацюваннями з творчої лабораторії бібліотеки НУФВСУ.

Презентація (.pdf)

» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл