UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

"Зроблено в Києві" 2018


5 червня 2018 року в Міжнародному виставковому центрі, відбулась щорічна виставка-презентація промислової продукції та науково-технічних досягнень "Зроблено в Києві".

Організатор заходу - Київська міська державна адміністрація.

Понад 300 столичних підприємств різних галузей та науково-дослідницьких організацій представили свою продукцію, торгові марки та бренди, новітні технологічні розробки на 3500 квадратних метрах експозиційної площі. В експозиції були представлені промислові підприємства машинобудівної, оборонної, харчової, легкої, фармацевтичної та інших галузей; виробники будівельних матеріалів, медичної техніки, хімічної продукції тощо; компанії, що працюють у сфері енергетики та енергоефективності, екології, транспорту, поліграфії, а також інформаційних технологій та інноваційної інфраструктури.
Окремою експозицією на виставці була представлена Державна науково-технічна бібліотека України (ДНТБ України). На стенді бібліотеки було продемонстровано останні надходження до фонду бібліотеки з книг та періодичних видань науково-технічного спрямування. Також на стенді можна було ознайомитися з каталогами електронних баз даних, патентів, стандартів та інших документів, що містять інформацію про діяльність та досягнення київських підприємств, наукових установ, їхніх інноваційних розробок, праці видатних діячів науки і техніки які є у відкритому доступі бібліотеки.
Відвідувачі стенду цікавилися анотованими бібліографічними покажчиками з актуальної науково-технічної тематики та новими послугами бібліотеки. Водночас можна було проконсультуватися з фахівцями щодо питань депонування свого результату інтелектуальної діяльності, подивитись цікавий відеоролик, ознайомитись з можливостями візуалізації своїх ідей за допомогою 3D принтера та 3D сканера, що невтомно працювали на стенді бібліотеки демонструючи свої можливості тощо.
На завершення заходу відбулась захоплююча вікторина, яка долучила учасників заходу до інноваційної історії Києва. За активну участь у проведенні цього заходу Державна науково-технічна бібліотека України була нагороджена пам'ятною відзнакою.

» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл