UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

Круглий стіл "Дослідження для визнання бренду добре відомим"


30 травня 2018 року в приміщенні ДНТБ України відбувся круглий стіл "Дослідження для визнання бренду добре відомим". Організатором круглого столу були Всеукраїнська асоціація патентних повірених та Міжнародна Маркетингова Група за сприянням науково-практичного журналу "Інтелектуальна власність в Україні". В програмі заходу відбулись виступи провідних патентних повірених, а також, дослідницької агенції Міжнародна Маркетингова Група.
Президент Всеукраїнської асоціації патентних повірених Красніков Василь Семенович, патентний повірений Адвокат Жухевич Олег Володимирович, експерт з проведення досліджень, директор дослідницького агентства Міжнародна Маркетингова Група Дмитро Роденко розповіли учасникам круглого столу з якими складнощами стикаються компанії при визнанні торговельної марки чи бренду добре відомими в судовому порядку; про помилки заявників при визнанні торговельної марки чи бренду добре відомим Апеляційною палатою Мінекономрозвитку; які переваги в захисті прав інтелектуальної власності додає наявність маркетингових досліджень; як довести в суді що торгова марка або бренд відомі; як проводиться дослідження за визнанням торгової марки чи бренду відомим, скільки це коштує; про підходи до розрахунку вибірки респондентів; про визначення цільової аудиторії.
Учасники круглого столу ознайомилися з новими послугами в ДНТБ України. Особливо зацікавилися можливостями використати у своїй діяльності патентного повіреного 3D сканер і 3D принтер, як способу візуалізації об'єктів інтелектуальної власності. Смачні кава та чай створили доброзичливу атмосферу для неформального спілкування.

» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл