UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБАсоціацією "Інформатіо-Консорціум" у співпраці з Міжнародною фундацією eIFL.net та видавництвом Institute of Physics Publsihing організовано тестовий доступ до повнотекстового архіву видавництва.

Мета тестового доступу:
  • Демонстрація можливостей та інформаційного наповнення портфелю наукових періодичних видань видавництва (архів більше 90 назв видань, 700 000 статей з питань атомної та молекулярної оптики, конденсованих середовищ, астрономії та астрофізики, математичної та теоретичної фізики, фізики високих енергій, прикладної фізики, систем автоматизації експерименту та вимірювань, біофізики та фізики Землі та ін.). Перелік видань у PDF.
  • Демонстрація можливостей інтеграції архіву з базою даних Academic Search Premier.
  • Вивчення можливостей організації тривалого доступу (на 12 місяців) для учасників програм "Інформатіо-Консорціум"
Вхід в систему за адресою: http://iopscience.iop.org/page/extra

УВАГА! Пошук здійснюється через невелике віконце біля кнопки "SEARCH", або через систему Article lookup (деталі методики роботи з системою пояснюються за допомогою навчальних файлів - http://iopscience.iop.org/page/tutorials)

Спробу інтегрувати архів видавництва до інтерфейсу EBSCO в даний момент проводиться спеціалістами ІНФОРМАТІО-КОНСОРЦІУМ. Про результати буде повідомлено окремо.

Готується друга група учасників тестового доступу (будь-які Науково-дослідні інститути або університети). При таких запитах - прохання звертатися за контактами, що наводяться нижче.

З будь-яких методичних або технічних питань (особливо при наявності проблем доступу), зацікавленості про встановлення ліцензійного доступу протягом 12 місяців просимо звертатися до Васильєва Олексія Всеволодовича (Директор Асоціації "Інформатіо-Консорціум") - informatio.consortium@gmail.com


» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл