UA Rus Eng
» Про бібліотеку
» Новини та події
  -  Новини & події
  -  Вакансії ДНТБ
  -  Новини науки і техніки
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Події ДНТБ

РЕФЕРАТИВНОМУ ЖУРНАЛУ "ДЕПОНОВАНІ НАУКОВІ РОБОТИ" - 20 РОКІВ

  Державна науково-технічна бібліотека України (далі ДНТБ України) згідно Статуту є державним центром депонування результатів наукових робіт. Цю діяльність бібліотека здійснює з 1972 року, приймаючи для депонування рукописні наукові роботи з природничих, технічних та суспільних наук. Депонування було запроваджене як засіб оперативної публікації завершених наукових робіт за вузькоспеціальною тематикою, що забезпечував оперативне інформування громадськості про наукові досягнення вчених і спеціалістів.


  26 березня 1997 року ДНТБ України отримала від Міністерства інформації України СВІДОЦТВО №2485 серія КВ про державну реєстрацію друкованого засобу масової реєстрації - реферативного журналу (РЖ) "Депоновані наукові роботи". Метою його видання було і є оперативне інформування вчених, спеціалістів, аспірантів, бібліотечних та інформаційних працівників про наукові дослідження та досягнуті результати з усіх галузей знань.
  РЖ "Депоновані наукові роботи" видається в Україні як періодичне видання, що містить бібліографічні описи та реферати наукових монографій, статей, оглядів, збірників наукових робіт, матеріалів конференцій, з'їздів, нарад та симпозіумів, які депоновані у ДНТБ України.
  Враховуючи прагнення вчених і спеціалістів усіх країн мати вільний і зручний доступ до джерел інформації, укладачі реферативного журналу розробили гнучку структуру журналу, яка забезпечує багатоаспектний пошук.
  Згідно Закону України "Про авторське право і суміжні права" (абз. 18 ст. 1) опублікуванням наукового твору вважається депонування рукопису твору у сховищі (депозитарії) з відкритим доступом та можливістю одержання в ньому примірника (копії) твору.


» Назад «  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл