UA Rus Eng
» Про бібліотеку
  -  Історія
  -  Підрозділи
  -  Фонди
  -  Довідково-пошуковий
    апарат
  -  Правила користування
  -  Про нас пишуть
  -  Дарувальники
  -  Фотогалерея
» Новини та події
» Державні закупівлі
» Електронні ресурси
» Продукція та послуги
» Партнери
» Зворотний зв'язок
» Коворкінг
» Наукометричні БД
 Пошук у е-каталозі  
 Пошук по сайту
 Останні новини
 Наша адреса
  м.Київ,03680
  вул.Антоновича,180
  ст.м. "Либідська"

  Тел/факс: (044) 521-23-51
  Працюємо:
  Пн - Пт: 9.00 - 19.00
  Сб: 10.00 - 18.00

Довідково-пошуковий апарат
Нові надходження до фондів бібліотеки своєчасно проходять наукову та технічну обробку. Через систему каталогів та картотек для користувачів розкривається зміст фондів ДНТБ України. Довідково-пошуковий апарат (ДПА) дає можливість здійснювати різні види пошуку: алфавітний, систематичний, нумераційний, предметний. Познайомитись з електронними ресурсами бібліотеки та провести пошук в електронних каталогах можна на web-сайті у розділі "Електронні ресурси".

 
Електронні каталоги нараховують:

  • 285 тис. записів в ЕК книг та періодики;

  • 43 тис. записів в спеціалізованих ЕК;

  • 481 тис. записів в ІМІДЖ каталозі.

ДПА патентного фонду.
 
ЕК бібліотеки створюється з 2002 року. На сьогоднішній день він складається з більше ніж 323 тис. записів. До ЕК та баз даних ЕК вводяться бібліографічні описи практично всіх нових надходжень монографій, авторефератів дисертацій та журналів. Здійснюється також поточна реєстрація надходжень всіх номерів журналів, а також нових надходжень нормативно-технічних документів. Використання ЕК дозволяє оперативно відповідати на різноманітні запити користувачів.


ЕК патентно-правовової літератури (БД періодика) містить аналітичні описи статей, одночасно являючи собою ДПА до фонду патентно-правовової періодики та реферативну БД у вигляді інформаційно-пошукової системи патентно-правової інформації. Через Інтернет-посилання до нього залучаються повнотекстові документи, що розміщені у відкритому доступі на веб-сайтах правовласників. На сьогодні ЕК ППП розкриває відображені в ньому видання та надає доступ більш ніж до 1500 повнотекстових документів.

Пошук видань (онлайн, online) в електронних каталогах ДНТБ можна здійснити у розділі "Електронні ресурси" та на сторінці "Спеціалізовані каталоги"» Назад «
  1998 - 2018 © ДНТБ України. Всі права захищено.
Відтворення матеріалів сайту у будь-якій формі заборонене
без попереднього письмового дозволу ДНТБ України.
Українська бібліотечна асоціація bigmir)net TOP 100 Украинский портАл каталог сайтів